Наталія Толстіхіна, Радаслава Огінська

Про адміна сайта

Я, Толстіхіна Наталія Сергіївна, народилася в Житомирі 23 січня 1981 року. Починаючи з 15 років почала читати усю доступну російською мовою езотеричну і містичну літературу, всі вчення, літературу з практичної психології і психіатрії. Фактично почала з Тибетської книги мертвих. З 15 років практикувала динамічні духовні практики на кшталт кундаліні-йоги, даоську світлову медитацію. При читанні деяких практик бачила більше інформації, ніж там написано.
Якийсь час вважала себе гностичною християнкою. В 21 рік усвідомила, що моє уявлення про християнство не співпадає з тим, яким воно є насправді - і я від нього повністю відмовилась. З цього ж часу я вже почала прагнути до створення узагальненої універсальної моделі релігії. Завжди поважала оригінали, а не коментарі на них, бо коментарі сильно спотворюють ідею текста. Отримання розуміння через аналіз, співставлення, узагальнення інформації - найбільша насолода для мене в житті. Злом вважаю незнання. Певним людям вдається маніпулювати масами і тримати у телячій покорі саме через незнання, а значить і нерозуміння своїх можливостей і сил. Як в східній так і в західній філософії особливий акцент робиться на умі:
де ум - там і енергія, світ - гра ума в самому собі, сказано у східних вченнях;
все є ум, ум є бог, ум є вогонь - сказав сучасник перших християн - Симон волхв, який вважається першим гностиком в християнстві.

У 2008 році вийшла заміж за засновника першої в незалежній Україні язичницької громади "Великий Вогонь" Геннадія Боценюка (Князь Огін). Ідеологія громади завжди була нетеїстичною, що було мені близько. Взяла духовне ім'я Радаслава (Радаслава Огінська).

Певний час вірила в арійство, але одного дня аналітик історії надіслав доповідь іншого аналітика історії Айха Продоша, який довів, що арійська теорія є вигадкою британських колоністів, які придумали її для ефективної колонізації Індії. Спочатку я не повірила, що таке може бути, почала перевіряти факти, і вони підтвердилися, і ще знайшлося купа нових допоміжних фактів, які доводять правоту аналітика. Сумнівів не залишилось. Арійство відправилося на смітник. Цілий місяць відбувалася ломка і зміна світобачення, оскільки віра в арійську теорію була в мені основоположною.

Арійська теорія виявилася надзвичайно живучою, вона увійшла в офіційну науку як беззаперечна аксиома. Живучість арійської теорії можна пояснити зручністю її для імперців, які прагнуть побудувати абсолютну монархію з гвинтиками-плебеями. Арійську теорію взяв на озброєння Гітлер, ідеологи Московії. Якщо Гітлер ухиляв арійство у бік містичності, то Кремль - в бік ідеологічного обгрунтування та утвердження кастового поділу суспільства.Зараз арійська теорія є гальмом для розвитку здорової європейської ідеології. Арійську теорію використовують для своїх цілей християнські фундаменталісти, прикрашаючи язичництвом. У своїй книзі Гітлер визнавав, що він - християнин, його оточення одружувалося в церквах. Арійці - це християни, гностичні християни (арійська теорія є частиною гностичного християнства).

Під час Революції Гідності повністю підтримала ідеали Майдана. Майдан був коротким втіленням мрії європейців про свободу, свободу від системи і охоронців системи. Українці мріяли здихатися нафталінових православних обіймів Московії, але не вийшло - Революція Гідності не була доведена до кінця. Але не все втрачене - ситуацію можна змінити через зміну ментальності, через усвідомлення пріоритетів і мети змін. Не зміни заради змін, а зміни заради конкретної мети.
Чи можлива інша суспільно-політична реальність - без гей-парадів і без православних скрєп? - ось в чому питання. Вона можлива і потрібна як українцям, так і європейцям вцілому.

 

Blue Flower

2020  Інша Україна. Нова українська національна ідея