Аваков чітко вказав нацбільшості її місце

В мережі з'явилося відео, на якому депутати сільради Сюрте в Закарпатській області виконали гімн Угорщини. Депутат від Слуги народу Віталій Безгін попросив СБУ та Офіс генпрокурора порушити кримінальну справу за цим фактом.

Пізніше угорські ЗМІ Закарпаття почали поширювати відео з нібито "членом Правого сектора", який погрожував українцям угорського походження.

Провокатори, які загрожують українцям угорського походження - це вороги держави і правоохоронці докладуть всіх зусиль, щоб їх викрити і покарати.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

За словами Авакова, держава захистить українців від екстремістів, навіть якщо провокацію погрозами влаштували "спецслужби ворожої країни".

"Українська держава буде жорстко переслідувати нацистів і екстремістів, які вдягаються в патріотів і несуть загрозу нашим громадянам", - сказав міністр.

За словами глави Нацполіціі Ігоря Клименка, правоохоронці вже почали кримінальне провадження за фактом погроз українцям угорського походження в Закарпатській області.

Отже, відкрито кримінальне провадження за фактом погроз українцям угорського походження, за те, що депутати сільради на території України виконали гімн іншої держави. Владоохоронці тим самим демонструють, що нацменшини мають право не поважати національні символи держави, в якій проживають, а на незадоволених подібною зневагою до України громадян вішають ярлик "нацист і екстреміст". І значить виконання гімна іншої держави на території України не виходить за рамки закону - це зовсім нормально і не кримінально.

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея