Великий герб України, який нам нав'язують, демонструє, що Україна не претендує на спадщину Русі

Карантин - чудовий час для розвитку і завершення проєкта "єдіная страна". Так влада надумала в цей непростий для усього світу час затвердити великий герб України, щоб вже ніхто ні в чому не сумнівався.

Великий герб, який пропонується, прокоментував інспектор з охорони культурної спадщини об'єднання "Хранителі курганів" Гріандр Тарновски:
"Ліворуч російський герб, праворуч, те що нам хочуть нав'язати.
Український великий герб містить елементи російського герба: той же янгол з кривим мечем, той же штандарт вгорі з козаком.
Роль козака применшили, розмістивши не його фігуру, а лише малюнок на хоругві. А про РУСЬ ні натяку! Забрали в нас Русь! прибрали корону Володимира Великого. Жодної згадки про Велику Скіфію! Ось в що виливається скиглення істориків, що ми не претендуємо на спадок Русі..."
Якщо у РФ герб масштабний, з коронами та шоломом, то український виглядає більш ніж провінційним, без будь-якого натяку на Русь.
Навіть у школі змінилася програма курса Історії України, який робить акцент на особливу роль церкви у суспільстві та кастовість. Імовірно, йдемо до того, що про Київську Русь взагалі перестануть згадувати, хіба що у контексті хрещення.

А це коментар від історика Гая-Нижника, який займався сучасною символікою України: "ЕСКІЗ ВЕЛИКОГО ГЕРБОВОГО РОЗЧАРУВАННЯ!!!
Журі обрало найкращий ескіз Великого Державного герба України. Першу премію отримав проект Олексія Кохана. Другої взагалі не призначили..
Сказати, що я розчарований -- це нічого краще взагалі не говорити... Профанація державної символіки і сором...
Сподіваюся у Верховній Раді набереться достатня кількість депутатів, які ще поважають Україну, Державу, Націю чи, принаймні, самих себе і не затвердять цей дилентантизм на кшталт дитячої розмальовки-посередності офіційною символікою держави Україна!
P.S. Додам, що це малювання О.Кохан подавав на конкурс ще з 1997 р. (а нині вже п'ятий конкурс) й завжди не вигравав. І лише у цьогорічному несподівано чомусь переміг! Вже лунають запевнення, що цей примітивний архаїзм будуть підрихтовувати і змінювати... Що це означає? Це засвідчує, що вказаний ескіз не перемагав у конкурсі, а певну особу (автора) заздалегідь призначили переможцем усього цього ганебного фарсу!"

Наталія Толстіхіна

Допомога сайту 5168755434898421

 

 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея