Порошенко ніяк не може змиритися з тим, що він не став українським путіним

Брехун усіх часів і народів Петро Порошенко завзято намагається створити видимість переслідувань його персони з боку діючої влади.

У своїх мріях Порошенко бачив себе українським путіним, або Лукашенком, він думав, що пожиттєво буде президентом України. Але народ України чомусь не захотів його, і він не зміг підробити результати виборів. Україна - не Росія, тут ще все не так запущено, як у РФ, де на виборах місцями голосують навіть більше 100 % виборців. Тож Порошенко робить усе можливе, щоб його не забували - то всі у нього захворіли на ковід, то він важко хворів, то в суді красувався. А люди ніяк не хочуть приводити його до влади.

Вже дійшло до організації мітингів під його магазинами. За домовленим сценарієм проплачені дурники показують себе ідіотами перед порохоботом, який викриває їх на камеру. Коменти на сторінці порохобота невиразні і неконкретні, так і не можна зрозуміти, хто ж організатор фаєрного шоу. Людям намагаються заморочити голови. Соромно дивитися на цей цирк. Можливо, Порошенку варто пролікуватися, щоб змиритися з думкою, що президентом України він вже не буде. Він вже реально дістав зі своїми виставами. 

Наталія Толстіхіна

Допомога сайту 5168755434898421

 

 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея