Імітація бурної діяльності від Генштабу ЗСУ

Генштаб ЗСУ радісно відзвітував про те, що українські військові тренуються відбивати наступ.

Подібне повідомлення виглядає дивно, зважаючи на політику діючої влади. Але для суспільства треба створити красиву патріотичну картинку.

Механізована бригада Збройних Сил України вчилася маскуванню та відбиттю наступу противника з урахуванням досвіду бойових дій у Нагірному Карабасі.

Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.

Як зазначено, у навчаннях з відбиття наступу брали військові 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Ротно-тактичну групу посилили взводом ЗУ 23-2, артилерійською батареєю, інженерно-саперним взводом. Додатково групу було посилено танковим взводом. У такому складі механізована бригада тренувалася приховано розміщуватися на місцевості, розгортати замаскований пункт управління командира батальйону і командно-спостережний пункт батальйону.

Потім військові перейшли до тренувань з відбиття наступу противника в оборонному бою.

«Особливу увагу ми приділили маскуванню. Адже технології озброєння дуже стрімко розвиваються. І, наприклад, досвід останніх бойових дій у Нагірному Карабасі показав як успішно у сучасних війнах використовують ударні безпілотники. Тому ми тренуємося приховувати техніку від повітряної розвідки й уникати її знищення за допомогою ударних БПЛА», – пояснив командир бригади Холодний Яр (93-тя механізована бригада) Дмитро Брижинський.

Усі ці потуги виглядають дивно, знаючи, в якому напрямку розвивають події щодо окупованих територій. Ніхто за них воювати не збирається, принаймні представники діючої влади. Хоча пересічні українці дуже патріотично настроєні і готові боротися за будь-яку ціну. Але... Поки... Не вони це вирішують, хоча і роблять умовний вибір під час виборів.

 

Наталія Толстіхіна

Допомога сайту 5168755434898421

 

 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея