Еліта - це не те саме, що аристократія

В усіх ЗМІ, соцмережах постійно згадується слово "еліта", усі сподівання суспільства покладені саме на неї. Але існує проблема у розумінні слова "еліта".

Зараз просувається ідея, що еліта=месія, який прийде і всіх врятує. Це слово єврейського походження. А згідно політичної теорії, еліта - це найактивніші представники соціальних груп, тобто еліта - це і найавторитетніший сутенер, найавторитетніший кримінальний авторитет. Тому і можливе поняття "зміна еліт", одні кмітливі зухвалі бариги змінюють інших бариг. Є наше слово "аристократія", це люди, які мають здібності мислити, створювати ідеї, робити винаходи. "Зміна аристократії" не може бути, може бути тільки винищення, що і було зроблено комуністами. Хіба хтось може назвати Парубія, Зеленського аристократами? Смішно. А модним словом "еліта" можна і логічно Аристократи - це мислителі, а не бариги, тому аристократи скромні і в еліту не пнуться.

Ми живемо так, як живемо, бо у нас при владі еліта, а не аристократія. Слова "еліта" і "аристократія" не тотожні. Аристократи - це інтелектуали з народу, які за огорожами ховатися від загалу не будуть. Порошенко дійшов до такого страху перед народом, що ховався за огорожею, щоб люди стояли за 50 метрів від нього. Це лідер держави і нації? Він - просто "еліта", яка змінюється, а в цей час хаоса інтелектуали - не у справ, глибоко і далеко задвинуті з їх пропозиціями

Наталія Толстіхіна

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея