Роздуми про реформування правоохоронної системи

Правоохоронна система та система відбування покарань в Україні потребує кардинальних змін. Статистика як була так і залишилась головним фактором, який диктує тактику поведінки правоохоронців.

Дають терміни дрібноті, щоб показати, що не зря їм гроші платять. Система абсолютно гнила за своєю суттю - виманювання, вибивання зізнань хитрістю, взяттям на понт, побоями. Від такої правоохоронної системи суспільству тільки шкода. Згадаймо довге згвалтування просто у поліцейському відділку. Як там справи? А ніяк. Таких не саджають. Саджають дрібноту і невинних. Для статистики і для того, щоб садисти самовиражалися морально ламаючи засуджених. Має місце зверхнє ставлення до засуджених, ніби вони - сміття на дні суспільства. Лікування може бути тільки одне - зміна філософії правоохоронної системи. Кожна людина - це особистість, яку треба оберігати і допомагати, у жодному разі не можна ламати. Ми ж родичі. Усяке буває. Треба допомагати один одному. У важких випадках хронічних вбивць можна ізолювати з психологічним і гормональним лікуванням, як це робиться в розвинутих країнах.
Якщо правоохоронці та тюремщики будуть виборними, взагалі проблем не буде виникати, все буде по-народному, по-доброму.

Є у нас така унікальна зона - Райки, тюремщики в неї просто не можуть зайти. Смисл в такій зоні? Щоб в ній бандити освоювали нові бандитські навички? Зробили з зон місця для знущань над людьми, осередком педерастії.  Не потрібне Україні це скотство.
Наше горе-реформатори хваляться платним СІЗО, але там проживання за добу у 4 рази дорожче, ніж у готелі Єгипта. Це нормально? Маразм усюди.

Покарання треба звести до штрафів, створити гідні умови перебування засуджених. У Норвегії у колонії строгого режима, ніби у палаці королеви. Так повинно бути і в Україні. Само собою, не гірше повинні жити і пересічні українці, лад і достаток повинен бути повсюди.

Наталія Толстіхіна

Допомога сайту 5168755434898421

 

 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея