То до якої європеоїдної підраси відносяться слов'яни?

Інформація до роздумів.

Вивчаючи тему рас і підрас, виникають певні важливі запитання, на які необхідно знайти відповіді, або написати цю відповідь.

В переліку підрас європеоїдної раси немає підраси, з якою ототожнюються слов'яни, а їх же немало. Тепер зрозуміло, чому для Гітлера слов'яни були людьми другого сорту, слов'ян немає в класифікації, є нордична раса, германська, балтійська. А в якій підрасі слов'яни? Тому в 19 ст. польська шляхта називала себе нащадками сарматів. О, це раса! Це солідно! А слов'яни - то холопці. Де слов'яни в расовій класифікації? Їх немає!
Нагадаю, "слов'янство"- частина імперської євразійської міфології. Князь Огін останні роки взагалі не хотів, щоб в назві організації було слово "слов'янська", ми стали писати просто "Духовна течія "Великий Вогонь"". Він казав: "А що таке слов'яни?". Ми знаємо, як створюють міфи через викривлені переклади джерел. "Анти і слов'яни" - у чому різниця між ними? До якої європеоїдної підраси відносяться слов'яни?

Мораль допису у тому, що українці повинні усвідомити себе частиною чогось більшого, ніж східнослов'янського світу. Таким чином вдасться відірватися від Московії, яка хоче керувати цим східнослов'янським руським світом.

А тепер дивимося на зображення з назвою "Локалізація германських племен: поч. VI ст."

Германці сильно від нас відрізняються, тому є смисл підняти питання про виділення ще однієї підраси в межах європеоїдної раси, яка буде охоплювати тих, кого зараз називають слов'янами. В багатьох джерелах зазначено, що анти=слов'яни. Зараз акцент робиться на темі слов'янства, бо вона потрібна для імперських цілей.

 

Наталія Толстіхіна (Радаслава Огінська)

Blue Flower

2020  Інша Україна. Нова українська національна ідея