Ідеологічне

Коляда

В українському неоязичництві Коляду вперто називають Різдвом сонця, але це не є правильним. Коляда, а не Різдво.

Подробнее: Коляда

Еліта - це не те саме, що аристократія

В усіх ЗМІ, соцмережах постійно згадується слово "еліта", усі сподівання суспільства покладені саме на неї. Але існує проблема у розумінні слова "еліта".

Подробнее: Еліта - це не те саме, що аристократія

Суть і форма, прагнення людини до суті як прагнення до добра

Волядиктує вибір добра і зла. Що є воля? Чому вона диктує вибір, бути поліцейським чи протестувальником? Бо суть диктує форму.

Подробнее: Суть і форма, прагнення людини до суті як прагнення до добра

Роздуми про реформування правоохоронної системи

Правоохоронна система та система відбування покарань в Україні потребує кардинальних змін. Статистика як була так і залишилась головним фактором, який диктує тактику поведінки правоохоронців.

Подробнее: Роздуми про реформування правоохоронної системи

Арійство - міф 18 сторіччя, яким досі користуються імперські ідеологи

Книгу німця індійського походження "Брехня на довгих ногах" аналітика історії Айха Продоша вчені світу зустріли змовою мовчання. Коли не можуть спростувати - мовчать. Арійська теорія була вигадана британським євангелістом для ідеологічної колонізації Індії, для цього були зроблені "переклади" Вед, які довели єдність індусів і європейців (те саме зараз робить Московія з Україною, доводячи цією ж теорією слов'янську єдність росіян і українців). 

Подробнее: Арійство - міф 18 сторіччя, яким досі користуються імперські ідеологи

Язичницький фундаменталізм

Основою для етико-моральних переконань мають бути доплатонівські уявлення про взаємозв'язок матерії і духа та предків. Спотворення цих уявлень християнством в ході становлення цієї релігії призвело до штучного протиставлення духа і матерії, віри у абсолютне добро і абсолютне зло.

Подробнее: Язичницький фундаменталізм

Золотий молот Сварога (реконструкція основного міфа). Радаслава Огінська

Як для язичництва наших предків, так і для язичництва етносів усього світу характерна певна логіка в сприйнятті і інтерпретації світу, ця логіка є універсальною. Розуміння цієї логіки дає духовну силу і свободу, даруючи людині особистісну самодостатність, здатність критично мислити і самостійно приймати рішення.

Подробнее: Золотий молот Сварога (реконструкція основного міфа). Радаслава Огінська

Теос. Бог богів. Кутній бог

Первинне значення слова "теос" - це Діа-Зевс. Де Діа (два - чорний дів і  білий дів) бог неба і дощу. Він же Уран/Юпітер/Гермес - бог-отець. А  Зевс-Перун батько(породжує) Гермеса/Пана (блискавка розпорює дощову  хмару, з якої ллється дощ). Діаволос - грец. написання слова "діавол".  

Подробнее: Теос. Бог богів. Кутній бог

То до якої європеоїдної підраси відносяться слов'яни?

Інформація до роздумів.

Вивчаючи тему рас і підрас, виникають певні важливі запитання, на які необхідно знайти відповіді, або написати цю відповідь.

Подробнее: То до якої європеоїдної підраси відносяться слов'яни?

Ліво-праві шоу

Ліво-праві шоу як тактичний метод отримання реванша в Європі християнськими фундаменталістами.

В кінці серпня в Берліні відбулася демонстрація проти карантина. Дуже цікаво подію подали ЗМІ.

Зверніть увагу, тут антифа виступили за маски, карантини. Це ті самі паскудні ліваки, які за надмірну свободу. За негрів, аборти, геїв і ...маски!!! У дурнів, які постять антилівацькі публікації, мозок так і не увімкнеться? Демонстрантів назвали неонацистами, це важливий показовий ярлик. Знеличений європейський народ повинен покірно виконувати волю еліти, а європейці надумали індивідуалізовуватися, а це повернення до своєї етнічності, а це неонацизм. Неонацизм у ідеологів ЄС - це плекання своєї етнічної ідентичності.

Подробнее: Ліво-праві шоу

Про природу влади

Для того, щоб реально змінити суспільно-політичну ситуацію в Україні, треба усвідомити суть/природу влади, щоб зрозуміти природу влади, необхідно осмислити природу того, що християни зараз називають "бог".

Що таке "бог"? Звідки він взявся і береться?

Подробнее: Про природу влади

Свастика

На Заході стало вже традиційним вважати, що свастика і усі піздні свастикоподібні знаки є знаком сонця.

Індія

Свастика вважалася символом Марса в індійській культурі з дуже давніх часів. Ось чому перед виконанням будь-якої сприятливої ​​роботи поклоняються символу свастики. Слово свастика складається з су + ас + а. «Су» означає добро, «Ас» означає «сила» або «існування», а «А» означає «Карта» або діяч. Таким чином, слово «свастика» означає «добрий» або «маршал». Навіть в «Амаркоше» «свастика» означає благословення, Марс або доброчесна робота. Слова Амаркоша - «Свастика, Сарводуддха», що означає «Благополуччя усіх у всіх напрямках». Таким чином, в слові «свастика» є відчуття благополуччя всього світу. Знак удачі. (Взято з індійського варіанта Вікіпедії )

Подробнее: Свастика

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея