Партія "Демократична Україна"

Сторінка в стадії розробки 

 

Час тече, світ змінюється, змінюються акценти, пріотитети, значення слів.

Сьогоднішній світ знаходиться в хаосі маніпуляцій і брехні. Зі слова "демократія" зробили страшилку, яка нібито винна в сьогоднішніх проблемах жителів різних країн. Наразі демократії в світі немає, є глобалістичний авторитаризм, який підкоряє собі народи усіх країн, пересічні громадяни втратили право на вибір, меншість контролює більшість за допомогою поліції та безперешкодно диктує свою волю. Тенденції вказують на те, що буде ставати все гірше і гірше.

Демократія - це правильний шлях. Але демократія потребує реконструкції, відновлення. Те, що сьогодні розуміється під демократією, лібералізмом, є продовженням комуністичного космополітизму, який знеличує народи, більшість, та віддає їх у руки правлячої меншості, яка діє прикриваючись заявами про заклопотаність інтересами кожного.  Глобалісти-космополіти перейшли усі мислимі і немислимі межі у своїй диктатурі і диктують усій планеті свої правила гри. Але сьогоднішній світовий порядок не  є сталим і непорушним, все змінюється і все можна змінити за короткий час.

А починати зміни потрібно з України. З нашої чудової країни, яку скандинави у своєму епосі називають Асгард (житло богів). Хай заслані брехунці і корисні ідіоти розповідають казочки, що українці - не гунни і не готи, і взагалі невідомо хто, а просто слов'яни. Не будемо звертати на них уваги. Українці - частина європейської сім'ї з традиційними загально європейськими уявленнями про світ.

 

Проект політичної партії "Демократична Україна", яка буде зареєстрована. 

Якою ж бути демократичній Україні?

Глобальна мета демократів-антиглобалістів - надсучасна наддержава Україна.

Зміщення акцента з поліцейських на військових. Ліквідація СБУ з пожиттєвою забороною її співробітникам та їх дітям займати державні посади. Заміна сьогоднішніх поліцейських виборними.
Мільйон військовослужбовців (при горстці поліцейських) - гарна мета.

Але при цьому необхідна і повна озброєність населення в якості запобіжника на випадок військового перевороту. Військові перевороти відбуваються занадто часто, щоб не враховувати їх імовірність. Зазвичай, неозброєне населення нічого не може зробити проти озброєних заколотників та грає роль немічного стада, яким керує авторитарна верхівка. Зброя робить усіх рівними. У давнину неозброєними були тільки раби. 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея