Патріоти продовжують топтатися на місці. Але... прогрес вже є

Вчора на мітингу на честь Революції гідності виступили представники від "Демократична сокира", "Невідомий патріот", "Національний корпус".

Повна відсутність розуміння шляху. Загальні слова. Але... Якщо порівнювати з післямайданівськими виступами патріотів 2014, відбувся великий прогрес. Є розуміння проблеми, але ще немає розуміння шляху.

Це демонструє допис Сергія Єрмоленко: ""Без Майдана не было бы Петра Порошенко. А без Порошенко человек, подобный Зеленскому, никогда бы не пришел к власти.
Сегодня альтернатива очевидна: либо крах независимой Украины в виде очередной Руины, либо приход к власти патриотичных прагматиков" - констатація факту на семирічні "ПОМИНКИ ПО РЕВОЛЮЦИИ ДОСТОИНСТВА"
Але в останнє "либо" я особисто не вірю із тої простої причини що критерії "патріотичного прагматизму" для двох частин пост-майданної України несумісні за визначенням. Для однієї частини це "європейський вибір" та "армія мова віра" - для іншої -принципи з Декларації проголошення Незалежності і Конституція України. Оскільки точка неповернення уже пройдена і відстань із кожним днем лише збільшується то до спільного знаменника ці антагоністичні частини можно привести лише силою шляхом повної перемоги однієї частини над іншою. До того ж обидві повністю контролюються космополітичним олігархатом і над усіма зовнішнє управління. Виходячи із цього із усіх "либо-либо" альтернатива лишається лише одна - і вона очевидна."

Як бачимо людина застрягла у своєму шаблоні сприйняття світу. Хіба колись кріпаки, раби могли повірити, що прийде час, коли не буде рабства? Вони у той поточний момент просто не могли цього уявити. Але змінюється мислення - і змінюється життя. Які нові аксіоми можуть змінити життя в Україні?

В центрі - особистість, яка повинна бути забезпечена умовами для самовдосконалення та комфортного життя на своїй території. Населення Україна є етнічно і культурно більш-менш однорідним. Уповноваженими більшістю для впровадження внутрішньої і зовнішньої політики повинні бути представники більшості, у Вірменії керують вірмени, у Ізраїлі - євреї і т.д. Це логічно і так має бути. Але цього замало.

Потрібно визнати, що Україна - світська держава, а значить кожний громадянин бере активну участь в розбудові держави, не оглядаючись на церкву. Етичність і моральність українців - у інтелектуальному гуманізмі.

Визнання того, що поділ на верстви ніколи не був характерним для України-Русі. Влада належить не чиновникам, а кожному виборцю. Цей виборець є повним хазяїном в державі і нікого не боїться, є будівничим свого майбутнього. І для надійності озброєний. 

Оскільки в центрі філософії нової України - особистість, має бути переглянуте розуміння поняття "правоохоронна система". А це означає ліквідацію СБУ - радянського архаїзма з візантійським корінням. Частину їх корисних функцій передати виборним поліцейським, які замінять сьогоднішню поліцейську армію. 

Матеріальні блага повинні бути чесно розподілені,  і не можуть бути зосередженими у руках олігархів. Отже, необхідно швидко і безцеремонно провести деолігархізацію. А після того, як у олігархів буде усе забрано, можна втілювати в життя всі фантазії - будувати фабрики, заводи, зменшувати податки, фінансувати народження дітей і т.д. Деолігархізації заважає християнство, оскільки воно освячує соціальну несправедливість і дає неправильне розуміння природи влади.

А поки... влада продовжує демонізацію Майдана, прив'язуючи до нього словосполучення "державний переворот".

 

Наталія Толстіхіна

В цей непростий час ви можете допомогти втіленню ідеї нової по-справжньому демократичної України. Разом ми - сила! 5168755434898421

 

 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея