Утопія "Україна. Країна вільних людей"

XXI сторіччя. Високотехнологічна Україна. Сучасні охайні ідеальні дороги і тротуари. По дорогах їздить електротранспорт, бо ж українцям повинно легко і свіжо дихатися.

Жахи старовинної правоохоронної системи залишилися в минулому. Вже давно всі поліцейські звільнені, а замість них на конкурсній основі громадяни обрали собі невеличку кількість поліцейських для вирішення дрібних побутових конфліктів. Виборні судді, суд присяжних забезпечують справедливість у суспільстві. Озброєність населення утвердила суспільство взаємної ввічливості. Що то за козак/козачка без рушниці? Озброєні українці завжди готові до несподіванних навідувань москалів, які постійно лізуть як не в двері, так у вікно. Озброєні українці, які вже перестали бути рабами, яких безперервно товчуть поліцейськими дубинками, активно допомагають місцевим поліцейським у їх роботі у підтримці порядку на місцях.
Ніякої корупції, оскільки все відбувається з відома громадськості, а не рішенням одного чиновника. Широкі громадські обговорення створили умови для доцільного розподілу фінансів, коли найбільше фінансування отрумують лікарні (лікування в яких є безкоштовним для громадян), школи, найменше фінансування - судам. Служба безпеки України ліквідована як непотрібний пережиток радянського минулого, а їх функції передані поліції.
Тюрми розвантажилися - майже всі покарання зводяться до штрафів, в тюрмах тримають гвалтівників, сутенерів, наркоторговців. Оскільки поліцейські виборні, немає вибивання зізнань заради статистики. Тюрми перестали бути місцем, де садисти в нелюдських умовах ламають засуджених. Усюди порядок і громадський контроль за правами засуджених.
А ще трохи раніше було звільнення військовим шляхом окупованих московітами територій. Громадяни України з розумінням і теплом зустріли нещасних громадян, які страждали від окупантів. Для їх адаптації до українських реалій на колишній окупованій території організовувалися культурні заходи задля знайомства з українською культурою, тотальна українізація Донбаса і Крима навчила жителів цих територій любити українську мову і українську культуру. Для швидкої асиміляції територій добровольці-вчителі з Західної України переселилися до Криму. Для встановлення порядку в Криму для кримських татар в центрі півострова була виділена частина території для їх компактного проживання.

Яким же чином вдалося побудувати ідеальну Украіну, державу для громадян? Зверненням до своїх етнічних коренів, відкриття в собі голосу крові. В Україні заправляти державними справами стала етнічна більшість держави, а не нацменшина, яка з часів хрещення Русі, зазвичай керувала справами.

Страшні часи релігії "толерантність" залишилися позаду. Часи, коли найвищою цінністю для європейця був одностатевий шлюб і легальна марихуана. Для підтримки ліберальних цінностей часто проводилися гей-паради, щоб інші учасники культу, які вважали себе антилібералами, могли побитися з учасниками параду. А в цей час, час процвітання процвітання маразма, непомітно для корисних ідіотів надорганізаціі і надуряд впроваджував свою політику і керував світом, світом індивідуумів, які забули своє коріння, і стали легкорерованими безправними масами.

 

Наталія Толстіхіна

Допомога сайту 5168755434898421

 

 

Blue Flower

2022  Інша Україна. Нова українська національна ідея